Jimmy Fallon یکی از کمدین های آمریکایست که برنامه ای با نام The Tonight Show Starring Jimmy Fallon را تهیه می کند. برنامه ای که در آن بخش های متنوعی مانند استند آپ، شوخی با حوادث روزانه و حتی با شخصیت های مطرح دنیا صورت می گیرد و در آخر با یک الی ۲ مهمان و همچنین یک اجرای موسیقی زنده به پایان می رسد. حال ما این برنامه زیبا و دیدنی را برای شما مخاطبان عزیز موی اسکرین به صورت کاملا رایگان آماده کرده ایم. شایان ذکر است که این برنامه هرشب بروز می شود. برای حمایت از ما کافیست که این صفحه را با دوستانتان که پیگیر این برنامه هستند به اشتراک بگذارید.

جیمی فالون (متولد: ۱۹ سپتامبر ۱۹۷۴) مجری تلویزیون، کمدین، بازیگر، آهنگساز و تهیه‌کننده آمریکایی است.او در تلویزیون برای کارش در پخش زنده شنبه شب به عنوان عضوی از تیم بازیگران و هم چنین در برنامه گفتگوی شبانه برنامه امشب با اجرای جیمی فالون در نقش مجری شناخته شده است.او در بی ریج،بروکلین متولد و در ساگرتیز،نیویورک بزرگ شد.او با علاقه ای به کمدی و آهنگ در حین بزرگ شدن،در سن ٢١ سالگی به لس آنجلس رفت تا به دنبال فرصت هایی در زمینه ی استندآپ کمدی بگردد.

در سال ١٩٩٨، آرزوی زندگی اش برآورده و با وی قراردادی بسته شد تا به عنوان عضوی از تیم بازیگران به برنامه پخش زنده شنبه شب شبکه ان بی سی ملحق شود. فالون به مدت ۶ سال بین سال های ١٩٩٨ و ٢٠٠٤ در پخش زنده شنبه شب باقی ماند و قسمت “آپدیت آخر هفته” را مشترکاً اجرا کرد و در این مدت به عنوان فرد مشهوری درآمد. او این مجموعه را ترک کرد تا به صنعت سینما بپیوندد و در فیلم هایی مانند تاکسی (٢٠٠٤) و تب پیچ (۲۰۰۵) بازی کرد.پس از حرفه ی سینمایی اش،در نقش مجری برنامه آخرشب با جیمی فالون شبکه ان بی سی،در سال ٢٠٠٩ به تلویزیون بازگشت؛جایی که فالون مشهور به توجه اش بر موسیقی و بازی شد. او در سال ٢٠١٤ این برنامه را ترک کرد و به برنامه امشب پیوست تا به ششمین مجری دائمی این برنامه ی کهنه کار تبدیل شود.

(منبع: ویکی پدیا)

دانلود برنامه Jimmy Fallon

 

دانلود برنامه  ۱۳/ ۱۰ / ۲۰۱۷ با حضور Blake Lively : لینک دانلود

.

دانلود برنامه  ۱۲/ ۱۰ / ۲۰۱۷ با حضور Miles Teller : لینک دانلود

.

دانلود برنامه  ۱۱/ ۱۰ / ۲۰۱۷ با حضور Margot Robbie (بازیگر زن جوکر در جوخه انتحاری) : لینک دانلود

.

دانلود برنامه  ۱۰/ ۱۰ / ۲۰۱۷ با حضور Mandy Moore : لینک دانلود

.

دانلود برنامه ۹ / ۱۰ / ۲۰۱۷ با حضور Tyler Perry : لینک دانلود

.

دانلود برنامه ۶ / ۱۰ / ۲۰۱۷ با حضور Taraji P. Henson : لینک دانلود

.

دانلود برنامه ۵ / ۱۰ / ۲۰۱۷ با حضور Gal Gadot (بازیگر Wonder Woman) : لینک دانلود

.

دانلود برنامه ۴ / ۱۰ / ۲۰۱۷ با حضور Hillary Clinton : لینک دانلود

.

دانلود برنامه ۳ / ۱۰ / ۲۰۱۷ با حضور Sarah Silverman : لینک دانلود

.

دانلود برنامه ۲ / ۱۰ / ۲۰۱۷ با حضور Adam Sandler و Dustin Hoffman : لینک دانلود