دانلود سریال Godless – سرزمین ناشناخته ای که بنا بر فرض قبلی، بی خدا به آن می تازد، شهر لابل است، جایی که شریک سابق گریفین یعنی روی گودی (جک اوکانل) در مزرعه ای پنهان شده است، جایی که آلیس فلچر (میشل داکری) به او پناه داده است. شهر لابل پر جمعیت است و کاملا توسط زنان اداره می شود، و زمانی که گریفین و افرادش به شهر برای جستجوی گودی برسند، شهروندان شهر برای مقابله با آنها با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

سریال Godless، مجموعه جدید و هفت قسمتی شبکه «نتفلیکس» توسط استیون سودربرگ (Steven Soderbergh) تولید شده است. جف دانیلز (Jeff Daniels) ستاره این سریال وسترنی خواهد بود که نقش شخصیتی جنایتکار تحت عنوان فرانک گریفین (Frank Griffin) را بازی می‌کند. وی همراه با گروه خود برای گرفتن انتقام از روی گود (Roy Goode) با هنرنمایی جک اُدانل (Jack O’Donnell) تلاش می‌کند. روی گود که به گریفین و مردانش خیانت کرده است، به زنی بیوه با نام آلیس فلچر (Alice Fletcher) با بازی میشل داکری (Michelle Dockery) روی می‌آورد و در معدنی در شهر لا بِل (La Belle) که عمدتاً توسط زنان اداره می‌شود، پناه می‌گیرد. زمانی که خبر حضور گریفین در شهر لا بل پخش می‌شود، بیشتر جنایتکاران و گروه‌های گنگستری این شهر جهت تقابل با او برمی‌آیند. کیسی سیلور (Casey Silver) همراه با سودربرگ، وظیفه تهیه و تولید این سریال را که توسط اسکات فرانک (Scott Frank) نوشته و کارگردانی شده است را بر عهده داشته‌اند. اسکات فرانک به عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در این پروژه نقش داشته است.

این سریال، نخستین تجربه حضور دانیلز در قاب‌های کوچک تلویزیون پس از سال ۲۰۱۴ میلادی محسوب می‌شود. آخرین حضور دانیلز در تلویزیون به سریال The Newsroom، محصول شبکه HBO، برمی‌گردد که در نقش ویل مک‌آووی (Will McAvoy) هنرنمایی کرده بود. علاوه بر این، Godless نخستین سریال شبکه نتفلیکس در عرصه داستان‌های وسترنی است که رقیبان این غول استریم آنلاین، یعنی آمازون و هولو (Hulu) هنوز به آن وارد نشده‌اند.

از جمله پروژه‌های اخیر استیون سودربرگ می‌توان به فیلم سینمائی Logan Lucky «لوگان خوش‌شانس» با بازی چنینگ تیتوم (Channing Tatum) و همچنین فیلم Ocean’s Eight «هشت یار اوشن» اشاره کرد که نسخه فرعی سه‌گانه Ocean’s Eleven «یازده یار اوشن» او محسوب می‌شود که اینبار، زنان به جای مردان داستان را پیش می‌برند. [منبع: گیمفا]


دانلود قسمت اول با کیفیت ۷۲۰p: لینک مستقیم

دانلود قسمت اول با کیفیت ۷۲۰p X265: لینک مستقیم

دانلود قسمت اول با کیفیت ۴۸۰p: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی اختصاصی


دانلود قسمت دوم با کیفیت ۷۲۰p: لینک مستقیم

دانلود قسمت دوم با کیفیت ۷۲۰p X265: لینک مستقیم

دانلود قسمت دوم با کیفیت ۴۸۰p: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی اختصاصی


دانلود قسمت سوم با کیفیت ۷۲۰p: لینک مستقیم

دانلود قسمت سوم با کیفیت ۷۲۰p X265: لینک مستقیم

دانلود قسمت سوم با کیفیت ۴۸۰p: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی


دانلود قسمت چهارم با کیفیت ۷۲۰p: لینک مستقیم

دانلود قسمت چهارم با کیفیت ۷۲۰p X265: لینک مستقیم

دانلود قسمت چهارم با کیفیت ۴۸۰p: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی


دانلود قسمت پنجم با کیفیت ۷۲۰p: لینک مستقیم

دانلود قسمت پنجم با کیفیت ۷۲۰p X265: لینک مستقیم

دانلود قسمت پنجم با کیفیت ۴۸۰p: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی


دانلود قسمت ششم با کیفیت ۷۲۰p: لینک مستقیم

دانلود قسمت ششم با کیفیت ۷۲۰p X265: لینک مستقیم

دانلود قسمت ششم با کیفیت ۴۸۰p: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی


دانلود قسمت هفتم با کیفیت ۷۲۰p: لینک مستقیم

دانلود قسمت هفتم با کیفیت ۷۲۰p X265: لینک مستقیم

دانلود قسمت هفتم با کیفیت ۴۸۰p: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی

یک نظر

  • ویکی فیلم ۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۶ پاسخ

    عااالیه مرسی

دیدگاهتان را بنویسید