دانلود فیلم Dunkirk (2017) با کیفیت Blu-Ray – دانکرک (انگلیسی: Dunkirk) فیلمی جنگی به نویسندگی و تهیه‌کنندگی و کارگردانی کریستوفر نولان محصول سال ۲۰۱۷ است. این فیلم محصول مشترک انگلستان، ایالات متحده آمریکا و فرانسه می‌باشد. دانکرک دهمین فیلم بلند کریستوفر نولان و اولین فیلم اوست که بر اساس یک رخداد واقعی ساخته شده‌است. کریستوفر نولان همچون فیلمهای قبلیش دانکرک را نیز با دوربین‌های آی‌مکس و با فرمت ۷۰ میلی‌متری که بسیار مورد علاقه اش هستند فیلمبرداری کرده‌است.

داستان فیلم در جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد و دربارهٔ تخلیه نیروهای بریتانیا، فرانسه و بلژیک از شهر دانکرک در فرانسه می‌باشد. در جریان این عملیات تاریخی بیش از ۸۰۰ قایق نظامی ارتش بریتانیا جان دست‌کم ۳۳۵ هزار سرباز انگلیسی و فرانسوی را که در محاصره ارتش آلمان‌ها گرفتار شده بودند، نجات دادند.

فیلمبرداری این فیلم در دانکرک فرانسه آغاز و در لس‌آنجلس تمام شد. دانکرک ۲۱ ژوئیه ۲۰۱۷ به روی پرده سینما رفت. دانکرک با مدت زمان ۱۰۶ دقیقه کوتاه‌ترین فیلم کریستوفر نولان محسوب می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آماده است: سربازان متحد از انگلیس، کانادا، بلژیک و فرانسه توسط سربازان مسلح آلمانی در سواحل دانکرک محاصره شده‌اند و بدین صورت عملیات تخلیه دانکرک از ۲۶ مه تا ۴ ژوئن ۱۹۴۰ شکل می‌گیرد…

دانلود فیلم Dunkirk (2017) با کیفیت Blu-Ray

دانلود فیلم Dunkirk (2017) با کیفیت Blu-Ray


 

دنلود از سرورهای قدرتمند سایت

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p Full HD Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p X265: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p IMAX: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p X265 Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۴۸۰p: لینک مستقیم

زیرنویس

دیدگاهتان را بنویسید