نامزدهای اسکار ۲۰۱۸ معرفی شدند. Guillermo Del Toro به خاطر فیلم فانتزی و درامش با نام The Shape of Water توانسته در ۱۳ بخش کاندید شود و همچنین عناوین قوی دیگری مانند Get Out, Lady, Darkest Hour و Three Billboards Outside  Ebbing و Missouri در این لیست قرار دارند. با مووی اسکرین برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

در بخش بهترین فیلم عناوین Call Me By Your Name, Darkest Hour, Dunkirk, Get Out, Lady Bird, و  The Shape Of Waterتوانسته اند به این لیست راه پیدا کنند. در بخش بهترین بازیگران مرد  Timothy Chalamet (Call Me By Your Name), Daniel Day-Lewis (Phantom Thread), Daniel Kaluuya (Get Out), Gary Oldman (Darkest Hour), و Denzel Washington (Roman J. Israel, Esq) حضور دارند. در بخش بهترین بازیگران زن نیز امسال Sally Hawkins (The Shape Of Water), Frances McDormand (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri), Margot Robbie (I, Tonya), Saoirse Ronan (Lady Bird), و Meryl Streep (The Post) به این لیست راه یافته اند.

نوزدمین مراسم اسکار، امسال دوشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۶، برگزار می شود. شما می توانید مابقی بخش ها و نامزدهای آن بخش ها را در ادامه ببینید.

 

نامزدهای نوزدمین مراسم اسکار

بهترین فیلم

Call Me By Your Name

Darkest Hour

Dunkirk

Get Out

Lady Bird

Phantom Thread

The Post

The Shape Of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین کارگردان

Christopher Nolan, Dunkirk

Jordan Peele, Get Out

Greta Gerwig, Lady Bird

Paul Thomas Anderson, Phantom Thread

Guillermo del Toro, The Shape Of Water

بهترین بازیگر زن

Sally Hawkins

Frances McDormand

Margot Robbie

Saoirse Ronan

Meryl Streep

بهترین بازیگر مرد

Timothy Chalamet

Daniel Day-Lewis

Daniel Kaluuya

Gary Oldman

Denzel Washington

بهترین فیلمنامه

The Big Sick

Get Out

Ladybird

The Shape Of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلمنامه اقتباسی

Call Me By Your Name

The Disaster Artist

Logan

Molly’s Game

Mudbound

بهترین انیمیشن

The Boss Baby

The Breadwinner

Coco

Ferdinand

Loving Vincent

بهترین موسیقی

Mudbound

Call Me By Your Name

Coco

Marshall

The Greatest Showman

بهترین مستند

Abacus

Faces Places

Icarus

Last Men In Aleppo

Strong Island

بهترین مستند کوتاه

Edith & Eddie

Heavne Is A Traffic Jam

Heroin(e)

بهترین فیلم خارجی زبان

On Body & Soul

Loveless

The Square

A Fantastic Woman

The Insult

بهترین بازیگر مرد مکمل

Willem Dafoe

Woody Harrelson

Richard Jenkins

Christopher Plummer

Sam Rockwell

بهترین بازیگر زن مکمل

Mary J Blige

Allison Janney

Lesley Manville

Laurie Metcalf

Octavia Spencer

بهترین طراحی صحنه

Beauty and the Beast

Blade Runner 2049

Darkest Hour

Dunkirk

The Shape Of Water

بهترین فیلم برداری

Blade Runner 2049

Darkest Hour

Dunkirk

Mudbound

The Shape Of Water

بهترین طراحی لباس

Beauty & The Beast

Darkest Hour

Phantom Thread

The Shape Of Water

Victoria & Abdul

بهترین تدوین صدا

Baby Driver

Blade Runner 2049

Dunkirk

The Shape Of Water

Star Wars: The Last Jedi

بهترین میکس صدا

Baby Driver

Blade Runner 2049

Dunkirk

The Shape Of Water

Star Wars: The Last Jedi

(basically, both sound categories have the same films nominated!)

بهترین انیمیشن کوتاه

Dear Basketball

Garden Party

Lou

Negative Space

Revolting Rhymes

بهترین اکشن کوتاه

DeKalk Elementary

The 11 O’Clock

My Nephew Emmett

Silent Child

Watu Wote

بهترین اقتباس

Dunkirk

Phantom Thread

The Shape Of Water

Star Wars: The Last Jedi

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین جلوه های ویژه

Blade Runner 2049

Guardians Of The Galaxy 2

Kong: Skull Island

Star Wars: The Last Jedi

War For The Planet Of The Apes

تدوین

Baby Driver

Dunkirk

I, Tonya

The Shape Of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین گریم

Darkest Hour

Victoria & Abdul

Wonder