دانلود فیلم The Florida Project – با زیرنویس فارسی – فیلم در شهر کیزیمی (Kissimmee) در ایالت فلوریدا، در سایه ی دنیای والت دیزنی (Walt Disney World) روی می دهد. جایی که مجموعه ای به ظاهربی انتها از متل های اقامت بلند مدت پر زرق و برق، جایگزین ارزان قیمتی برای هتل های گران و لوکس این منطقه فراهم می کنند. در سرزمین جادویی ارزان قیمت داستان ، به همان تعداد که مسافران آخرهفتهای دیده میشود، ساکنین بلند مدت نیز اقامت دارند. «موونه»، یک دختر بچه ی شش ساله، روزهای تابستانی بیپایان خودش رو صرف دویدن در اطراف محوطه به همراه دوستانش، «اسکوتی» و «جنسی»، می کند. آن ها همان گونه کارهایی را انجام می دهند که اکثر بچهها انجام میدهند اما شیطنت «معصومانه» آن ها بعضا به جاهای تاریک کشیده می شود.

نظارت بزرگسالان بر کودکان کم یا تقریبا صفر بوده. مادر «اسکوتی» به صورت تمام وقت به عنوان یک گارسون کار می کند (بچه ها بعضی اوقات برای گرفتن غذای مجانی به در پشتی غذاخوری می روند) و «هیلی» مادر «موونه» هم ثبات و پختگی احساسی چندان بیشتری از دخترش ندارد. تنها کسی که به نظر می رسد کمی مراقب بچه ها است «بابی» بوده، که آن هم بیشتر به خاطر جلوگیری از آن ها برای خسارت زدن به متل بوده تا محافظت کردن و دور نگه داشتن آن ها از دزدها و متجاوزان.

پروژهی فلوریدا به رغم داستان گویی ساده و بی سر و صدای خود، نقطه ی اوجی را پی ریزی می کند. ازهمان ابتدا که ما زندگی کودکان را درک می کنیم، احساس ناگزیری وجود دارد که این اتفاق سرانجام رخ می دهد. داستان تشکیل شده است از قسمتها و حوادث و حتی به کوچک ترین جزئیات همانند این که چگونه «هیلی» و «موونه» هر از گاه باید برای ۲۴ ساعت نقل مکان کنند تا به عنوان ساکنان دائمی در نظر گرفته نشوند )که به آن ها حقوق قانونی مشخصی تعلق می دهد که مالکیت هتل نمیخواهد درگیرشان شود). آب و هوای مرطوب فلوریدا، با بارش های گرمسیری، رنگین کمان ها و غروب های شکوهمندش نقش جداناپذیری را ایفا می نماید.


دانلود با کیفیت ۷۲۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p X265 Blu-Ray: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی