فیلم The Cloverfield Paradox یا در زبان فارسی تناقض کلاورفیلد یا پارادوکس کلاورفیلد، یکی از جدیدترین آثار اکشن، علمی تخیلی، ماجراجویی، اسرارآمیز ترسناک و هیجان‌انگیز کمپانی پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) و شبکه نتفلیکس است که به‌دست ژولیوس اونا که پیش از این کارگردانی فیلم The Girl Is in Trouble (دختری در دردسر است) را بر عهده داشته، کارگردانی شده است. در فیلم تناقض کلاورفیلد، بازیگران و هنرمندان بااستعداد و محبوبی همچون گوگو امبتا-را در نقش آوا همیلتون، دیوید اویلوو در نقش کیل، دانیل برول در نقش اشمیت، جان اورتیز در نقش مانک آکوستا، کریس اودوود در نقش ماندی، اکسل هنی در نقش ولکوف، جانگ زئی در نقش تَم، الیزابت دبیکی در نقش مینا جنسن، راجر دیویس در نقش مایکل همیلتون، شبدر نی در نقش مالی، دونال خاندریا در نقش مارک استمبلر و چند تن دیگر حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم تناقض کلاورفیلد در تاریخ ۴ فوریه سال جاری (۱۵ بهمن ۱۳۹۶) در شبکه نتفلیکس به صورت عمومی و برای مخاطبان سرتاسر دنیا پخش شد و تا به امروز امتیاز ۳۶ را از بین ۲۵ نقد فیلم که در سایت متاکریتیک قرار گرفته، به دست آورده است. داگ جونگ و اورن ایزیل کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند. این فیلم در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۷ (۶ اسفند ۱۳۹۵) اکران شود، اما اکران آن تا تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ (۵ آبان ۱۳۹۶) عقب افتاد. با این حال، این پایان تاخیرهای پیاپی قسمت سوم فیلم Cloverfield نبود و اکران این فیلم بار دیگر تا تاریخ ۲ فوریه ۲۰۱۸ عقب افتاد که در آخر هم اعلام شد که قرار نیست این اثر اکران شود و به صورت خانگی در شبکه تلویزیونی پخش خواهد شد.

داستان فیلم جدید مجموعه کلاورفیلد مربوط به برهه‌ای از زمان در آینده بوده و پیرامون تعدادی از فضانوردان بین‌المللی ایستگاه فضایی است که سعی دارند با کمک یکدیگر و در آن ایستگاه فضایی، موضوع بحران انرژی را که برای سیاره زمین رخ داده حل کنند. داستان زمانی جالب‌تر می‌شود که این فضانوردان متوجه می‌شوند یک ایستگاه فضایی دیگر در نزدیکی آنها وجود دارد. همچنین آنها در طی انجام تحقیقات خود متوجه بروز اتفاقات غیر منتظره‌ای می‌شوند و به موجب همین شرایط، این فضانوردان باید برای بقای خود بجنگند.


دانلود با کیفیت ۷۲۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p X265 Blu-Ray: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی

دیدگاهتان را بنویسید