دانلود فیلم Three Billboards Outside Ebbing Missouri – زیرنویس فارسی – فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri یا در زبان فارسی سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری، یکی از جدیدترین آثار درام، کمدی و جنایی کمپانی فاکس سرچلایت پیکچرز (Fox Searchlight Pictures) است که توسط مارتین مک‌دونا ساخته شده است. در فیلم سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری بازیگران و هنرمندان بااستعداد و محبوبی همچون فرانسیس مک‌دورمند، وودی هارلسون، سم راکول، جان هاکس، پیتر دینکلیج، ابی کورنیش و لوکاس هجز، کلب لندری جونز، کاترین نیوتون و چند تن دیگر حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم در تاریخ ۴ سپتامبر (۱۳ شهریور) سال جاری در مراسم هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم ونیز رونمایی شده و تا به امروز امتیاز ۸۷ را از بین ۲۹ نقد فیلم که در سایت متاکریتیک قرار گرفته، به دست آورده است. با توجه به این امتیاز، می‌توان Three Billboards Outside Ebbing, Missouri را فیلم فوق‌العاده خوبی دانست که جمع کثیری از منتقدان و بینندگان آن راضی و خشنود از سینما خارج شده‌اند.

فیلمنامه اصلی این اثر را خود مارتین مک‌دونا به رشته تحریر درآورده است. می‌توان گفت که این دومین اثری است که مک‌دونا هم وظیفه کارگردانی و نویسندگی آن را داشته و هم به عنوان یکی از تهیه کنندگان در تیم تولید حاضر شده است. مارتین مک‌دونا پیش‌تر به عنوان تهیه کننده پروژه‌های مختلف ظاهر می‌شد و تهیه کنندگی آثاری مانند فیلم The Second Death (دومین مرگ – ۲۰۰۰) و فیلم The Guard (نگهبان – ۲۰۱۱) را در رزومه کاری خود دارد. او ساخت و نویسندگی آثاری مانند فیلم Six Shooter (هفت تیر – ۲۰۰۴) و فیلم In Bruges (در بروژ – ۲۰۰۸) را هم سابقا برعهده داشته است. جالب است بدانید که اولین اثری که او هم به عنوان تهیه کننده و هم به عنوان کارگردان و نویسنده در پروژه تولید ظاهر شده فیلم Seven Psychopaths (هفت روانی – ۲۰۱۲) بوده است. علاوه بر مارتین مک‌دونا، پیتر چرنین و گراهام برودبنت هم افرادی هستند که تهیه کنندگی فیلم سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری را برعهده داشته‌اند.

بعد از اینکه چند ماه از قتل دختر یکی از شخصیت‌های داستان می‌گذرد حتی بدون اینکه هیچ پیشرفتی در پرونده قتل این دختر حاصل شده یا فرد خلافکار مشخص شود، میلدرد هیز «شخصیت اصلی داستان با بازی فرانسیس مک‌دورمند» تصمیم بزرگی گرفته و قدم خیلی محکم و مهمی در زندگی خود برداشت. او سه تابلو که مسافران و رهگذران را به شهر کوچک خود هدایت می‌کرد رنگ کرده و روی آن پیام‌های جنجالی و معناداری نوشت که اشاره مستقیمی به رئیس پلیس مورد احترام مردم شهر یعنی ویلیام ویلوبی «با بازی وودی هارلسون» داشت. زمانی که افسر دیکسون (سم راکول) فرمانده دوم فرماندهی این شهر که پسر نابالغ یکی از مادران ساکن در شهر است و علاقه خیلی زیادی به خشونت دارد درگیر ماجرا می‌شود ما متوجه می‌شویم که نبرد بین میلدرد هیز و نیروی رسمی اجرای قانون ابینگ بسیار شدیدتر از قبل شده است.

 


دانلود با کیفیت ۷۲۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p X265 Blu-Ray: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی

دیدگاهتان را بنویسید