دانلود فیلم Annihilation – زیرنویس فارسی – فیلم Annihilation یا در زبان فارسی نابودی، یکی از جدیدترین آثار اکشن، ماجراجویی، علمی، تخیلی، درام، اسرار‌آمیز، هیجان انگیز، فانتزی و ترسناک کمپانی پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) است که به‌دست الکس گارلند، کارگردان مشهور و محبوب آثاری همچون فیلم Ex Machina (فرا ماشین) و فیلم Never Let Me Go (هرگز رهایم مکن)، کارگردانی شده است. در فیلم نابودی، بازیگران و هنرمندان بااستعداد و محبوبی همچون ناتالی پورتمن در نقش لنا، جنیفر جیسن لی در نقش دکتر ونترس، اسکار آیزاک در نقش کین (همسر لنا)، جینا رادریگز در نقش آنیا تورنسن، تسا تامپسون در نقش جوزی رادک، دیوید گیسی در نقش دنیل، تووا نووتنی در نقش شپرد، بندیکت وانگ در نقش لومکس و سونویا میزونو در نقش کیتی (دانشجوی پزشکی) و همچنین ربات شبه انسان و چند تن دیگر حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم نابودی در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۱۸ (۴ اسفند ۱۳۹۶) در سینماهای ایالات متحده به طور عمومی اکران شد و تا به امروز امتیاز ۸۶ را از بین ۲۲ نقد فیلم که در سایت متاکریتیک قرار گرفته، به دست آورده است. علاوه بر کارگردانی، گارلند کار نوشتن فیلمنامه فیلم Annihilation را که اقتباسی از رمانی با همین نام اثر جف واندرمر بوده، بر عهده داشته است.

لنا (با بازی ناتالی پورتمن) یک زیست شناس بوده و یک سرباز سابق ارتش هم محسوب می‌شود. لنا در ماموریتی عضو می‌شود که قصد دارد به واسطه آن کشف کند که چه بلایی در منطقه ایکس (Area X) بر سر همسرش آمده است. او به‌همراه تیم خود به یک منطقه که فاجعه زیست‌محیطی در آن رخ داده است، اعزام می‌شود. در این منطقه پدیده شوم و مرموزی وجود دارد که در حال گسترده شدن در سطح آمریکا است. لنا در حال کاوش و جستجو در این منطقه بسیار زیبا، اما بسیار کشنده است که به نظر می‌رسد توسط نیروی قدرتمند و ناشناخته‌ای آلوده شده است. لنا و اعضای تیمش باید برای مقابله با یک تهدید جدید و بسیار ناشناخته آماده شوند و با آن مبارزه کنند تا از این منطقه خطرناک جان سالم به در ببرند. این منطقه همانقدر که زیباست، محل بسیار خطرناکی هم محسوب می‌شود و در آن چیزهایی وجود دارد که هم جان آنها را در خطر قرار می‌دهد، هم سلامت روانیشان را.


دانلود با کیفیت ۷۲۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p X265 Blu-Ray: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی

دیدگاهتان را بنویسید