دانلود فیلم Maze Runner: The Death Cure با زیرنویس فارسی – فیلم Maze Runner: The Death Cure یا در زبان فارسی دونده مارپیچ: علاج مرگ، یکی از جدیدترین آثار اکشن، علمی، تخیلی و هیجان‌انگیز کمپانی فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox) است که به‌دست وس بال بوده که پیش از این کارگردانی دو قسمت قبلی این مجموعه را نیز بر عهده داشته، کارگردانی شده است. در فیلم دونده مارپیچ: علاج مرگ، بازیگران و هنرمندان بااستعداد و محبوبی همچون  دیلن اوبراین در نقش توماس، والتون گوگینس در نقش لارنس، کایا اسکودلاریو در نقش ترسا، توماس برودی سنگستر در نقش نیوت، دکستر داردن در نقش فریپن، ناتالی امانوئل در نقش هریت، ویل پولتر در نقش گالی، کی هونگ لی در نقش مینهو، جیانکارلو اسپوزیتو در نقش هورهه، آیدان گیلن در نقش جانسون، بری پیپر در نقش وینس، جیکوب لافلند در نقش آریس، رزا سلزار در نقش برندا و پاتریشا کلارکسون در نقش آوا پیج و چند تن دیگر حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم دونده مارپیچ: علاج مرگ در تاریخ ۱۱ ژانویه سال جاری (۲۱ دی ۱۳۹۶) در شهر سئول رونمایی شد و تا به امروز امتیاز ۵۲ را از بین ۳۵ نقد فیلم که در سایت متاکریتیک قرار گرفته، به دست آورده است. لازم به ذکر است که فیلم Maze Runner: The Death Cure برای اکران در ایالات متحده در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۱۸ (۶ بهمن ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده بود. فیلم Maze Runner: The Death Cure در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۷ فوریه ۲۰۱۷ (۲۹ بهمن ۱۳۹۵) اکران شود اما به دلیل مشکلات و جراحات جسمی‌ای که برای بازیگر اصلی این اثر پیش آمد، اکران آن ۱۱ ماه به تاخیر خورد. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده تی اس ناولین بوده است. فیلمنامه این فیلم از داستان کتاب‌های بزرگسالان جوانی که توسط جیمز دشنر نوشته شده، اقتباس شده است.

آن‌طور که ما در سری فیلم دونده مارپیچ مشاهده کردیم، توماس دوستان خود را ترغیب می‌کند که به‌عنوان آخرین و خطرناک‌ترین ماموریت خود، عزم خود را جزم کرده و به کمک هم از زندانی به نام گلیدرز که در آن حبس شده بودند فرار کنند. برای اینکه آنها بتوانند دوستان خود را نجات دهند، مجبورند که به آخرین شهر افسانه‌ای بروند. آخرین شهر، شهری است پر پیچ و خم که توسط سازمانی به نام جهان در فاجعه: گروه آزمایشی قتلگاه (World In Catastrophe: Killzone Experiment Department یا به اختصار WCKD) کنترل می‌شود و ممکن است بعدا مشخص شود که این هزارپیچ، مرگبارترین هزارپیچی است که تا به امروز وجود داشته است. هر کسی که بتواند زنده از آنجا بیرون بیاید، می‌تواند به پاسخ سوالی دست یابد که گلیدرز (Gladers) از زمانی که آنها وارد اولین هزارپیچ شدند از آنها پرسیده است.


دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p X265 Blu-Ray: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی

دیدگاهتان را بنویسید