دانلود فیلم Black Panther – زیرنویس فارسی – فیلم Black Panther یا در زبان فارسی پلنگ سیاه، یکی از جدیدترین آثار اکشن، علمی، تخیلی، ماجراجویی و درام کمپانی والت دیزنی استودیوز موشن پیکچرز (Walt Disney Studios Motion Pictures) است که به‌دست رایان کوگلر، کارگردان تازه‌کار آثاری همون فیلم Creed (کرید) و فیلم Fruitvale Station (ایستگاه فروت ویل)، کارگردانی شده است. در فیلم پلنگ سیاه، بازیگران و هنرمندان بااستعداد و محبوبی همچون چادویک بوزمن در نقش تی چالا ملقب به پلنگ سیاه، مایکل بی جردن در نقش اریک کیلمانگر، اندی سرکیس در نقش یولیسیس كلا (Ulysses Klaw)، دانای گوریرا در نقش اوکویه، لوپیتا نیونگو در نقش ناکیا، مارتین فریمن در نقش اورت راس، استرلینگ کی براون در نقش ان‌جوبو، آنجلا باست در نقش راموندا، فارست ویتاکر در نقش زوری، دنیل کالویا در نقش وکابی، وینستون دوک ام‌باکو (من ایپ)، لتیشیا رایت در نقش شوری، جان کانی در نقش تی‌چاکا، سیدل نوئل در نقش زولیزوا و فلورنس کاسومبا در نقش ایو و چند تن دیگر حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم پلنگ سیاه در تاریخ ۲۹ ژانویه سال جاری (۹ بهمن ۱۳۹۶) در سالن تئاتر دالبی (Dolby Theatre) که در منطقه هالیوود شهر لس‌آنجلس قرار دارد، رونمایی شد و تا به امروز امتیاز ۸۷ را از بین ۲۲ نقد فیلم که در سایت متاکریتیک قرار گرفته، به دست آورده است. لازم به ذکر است که فیلم Black Panther برای اکران در ایالات متحده در تاریخ ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ (۲۷ بهمن ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده است. خود رایان کوگلر و همچنین جو رابرت کول، کارگردان و نویسنده فیلمنامه فیلم Amber Lake (دریاچه آمبر)، نویسندگی فیلمنامه این اثر را بر عهده داشته‌اند. داستان فیلمنامه این فیلم براساس سری کتاب‌های کمیک کمپانی مارول که به‌دست استن لی و جک کربی نوشته و طراحی شده، نوشته شده است.

فیلم Black Panther ادامه داستان تی چالا پس از حوادث فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) را روایت خواهد کرد. پادشاه تی چالا حالا به خانه خود در سرزمین واکاندا که از ملت‌های آفریقایی با فناوری‌های بسیار پیشرفته به‌وجود آمده، اما امروزه از هم جدا شده‌اند، بازگشته است و حال تی چالا باید بر تخت پادشاهی واکاندا بنشیند به‌عنوان رهبر جدید، به مردمش خدمت کند. با این حال، تی چالا مدت بسیار کوتاهی بعد از بازگشت به سرزمینش، متوجه می‌شود که به‌دست جناح‌ها و حزب‌هایی که در سرزمین خودش وجود دارند، برای تاج و تخت پادشاهی به چالش کشیده شده است. زمانی که دو دشمن برای نابود کردن سرزمین واکاندا با یکدیگر متحد می‌شوند، قهرمانی به نام پلنگ سیاه مجبور می‌شود تا برای مقابله با آنها و دفع تهدیدشان برای تبدیل این سرزمین به یک کشور جنگی، با مامور سازمان سیا به نام اورت کی. راس و همچنین نیروهای ویژهٔ واکاندا به نام دورا میلاژ (Dora Milaje) همکاری کند.


دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p Full HD Blu-Ray: لینک مستقیم (۱۰ گیگابایت)

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p X265 Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p X265 Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۴۸۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی

دیدگاهتان را بنویسید