دانلود فیلم Red Sparrow 2018 – زیرنویس فارسی – فیلم Red Sparrow یا در زبان فارسی گنجشک سرخ، یکی از جدیدترین آثار اسرار‌آمیز و هیجان انگیز کمپانی فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox) است که به‌دست فرانسیس لارنس، کارگردان آثاری همچون سری فیلم The Hunger Games (عطش مبارزه) و همچنین فیلم Constantine (کنستانتین)، کارگردانی شده است. در فیلم گنجشک سرخ، بازیگران و هنرمندان بااستعداد و محبوبی همچون جنیفر لارنس در نقش دامینیکا ایگارووا، جوئل اجرتون در نقش نیت نش، جرمی آیرونز در نقش ژنرال ولادیمیر اندرایویچ کورچنوی، ماتیاس اسخونارتس در نقش آیون دمیترویچ اگوراو، سرگئی اونوپکو در نقش سیمینوو، سباستین هالک در نقش سرگئی ماتورین، هیو کوارشی در نقش سایمون بنفورد، تکلا رویتن در نقش مارتا یلنووا، کران هایندز در نقش کلونل زاکاروو، جولی ریچاردسون در نقش نینا ایگارووا، مری-لوئیز پارکر در نقش استفانی بوچر، شارلوت رمپلینگ در نقش ماترون (مدیر مدرسه اسپارو) و بیل کمپ در نقش مارتی گیبل و چند تن دیگر حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم گنجشک سرخ در تاریخ ۱۵ فوریه سال جاری (۲۶ بهمن ۱۳۹۶) در موزه نیوزیوم (Newseum) که در واشینگتن قرار دارد، رونمایی شد و تا به امروز امتیاز ۵۴ را از بین ۴۵ نقد فیلم که در سایت متاکریتیک قرار گرفته، به دست آورده است. لازم به ذکر است که فیلم Red Sparrow برای اکران در ایالات متحده در تاریخ ۲ مارس ۲۰۱۸ (۱۱ اسفند ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده بود. فیلمنامه فیلم گنجشک سرخ به قلم اریک وارن سینگر نوشته شده است. فیلمنامه‌ای که توسط اریک وارن سینگر نوشته شده، اقتباسی از کتاب رمان گنجشک سرخ است که به قلم جیسون متئوس نوشته شده است. از آثار پیشین سینگر می‌توان به فیلم The Lone Ranger (رنجر تنها)، فیلم Revolutionary Road (جاده انقلابی) و همچنین فیلم Bohemian Rhapsody (حماسه کولی) اشاره کرد.

دامینیکا ایگارووا جایگاه‌های مختلفی داشته و کارهای زیادی برای انجام دادن بلد است؛ یک دختر بسیار فداکار که برای محافظت از مادرش حاضر است هر کاری انجام دهد؛ یک بالرین محبوب و ستاره که خشم درونی و ذاتی او توانسته ذهن و جسمش را به حداکثر حد مطلق خود برساند. او نه‌تنها در هنرهای فریب‌دهندگی یک استاد محسوب می‌شود، بلکه در زمینه مبارزه هم حرفی برای گفتن دارد و بسیار حرفه‌ای است. زمانی که او از آسیب‌دیدگی‌ای رنج می‌برد که باعث پایان یافتن بخش حرفه‌ای و علاقه زندگی‌اش شده بود، باید مدام به این فکر می‌کرد که آینده نامعلوم او و مادرش چه می‌شود. همین موضوع باعث شد که او به حرفه جدیدی علاقه‌مند شود و جزو جدیدترین استخدامی‌هایی باشد که برای مدرسه اسپارو فعالیت می‌کنند. مدرسه اسپارو یک سازمان اطلاعاتی مخفی است که جوانان استثنایی مانند دامینیکا را آموزش می‌دهد تا بتوانند از ذهن و بدنشان همانند یک اسلحه استفاده کنند. بعد از تحمل و گذراندن دوره آموزشی بسیار منحرفانه و سادیستی‌ای که برای آنها در نظر گرفته شده بود، دامینیکا تبدیل به خطرناک‌ترین اسپارویی شد که این سازمان اطلاعاتی مخفی تا به آن روز آموزش داده بود. حال با این تفاسیر و شرایط جدیدی که برای او به وجود آمده، زندگی او و همچنین تمامی افرادی که در زندگی‌اش هستند روی لبه تیغ قرار گرفته است؛ به‌خصوص آن مامور آمریکایی عضو سازمان سیایی که مدام می‌خواهد دامینیکا را متقاعد کند که او تنها کسی است که دامینیکا می‌تواند به او اعتماد کند.


دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p Full HD Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۷۲۰p X265 Blu-Ray:‌ لینک مستقیم

دانلود با کیفیت ۴۸۰p Blu-Ray: لینک مستقیم

زیرنویس فارسی

دیدگاهتان را بنویسید